Arama
Filters

Hakkımızda

70 yıla yaklaşan ticari geçmişi ile bir aile işletmesi olan firmamız, toplumun gettolarda kapalı yaşadığı dönemlerde başlayan serüveni ile; düşük gelir düzeylilere, çaresizliği yaratıcılıkla aşmaya çalışanlara, üreterek moral değerlerini güçlendirmek isteyenlere ve özellikle kadınlara el işi giyim malzemeleri sunarak görev yapmış ve haklı bir tanınmışlığa ulaşmıştır.

1974’ten sonra daha açık ve rekabetçi koşullarda, ailenin ikinci kuşak katılımcıları ile bu misyonunu genişletmiş ve kadının yaşadığı ortamda aile bireylerinin gereksinimi olabilecek ürünlere, özellikle giyim ve ev tekstil ürünlerine yönelerek hizmet ağını genişletmiştir.

2010’lu yıllarda üçüncü nesil aile bireylerinin de katılımı ile, yönetenleri, çalışanları ve hedef kitlesi çoğunlukla kadınlar olan şirketimiz, çalıştığı ürünler üzerinde piyasanın en istikrarlısı, en kalitelisi, en ucuzu ve en yaygını olmak yolunda önemli adımlar atmaktadır.

Amacımız; ticaretin temel kurallarına bağlı kalarak, tüketici beklentilerine ve haklarına saygılı, kalite ve fiyat rekabetine açık ve dayanıklı tüketici odaklı bir işletme olarak topluma hizmete devam etmektir.

 

 

MİSYONUMUZ

 

Her bireyin kendi tarz ve bütcesine uygun kaliteli ürüne ayni çatı altında ulaşabilme hakkına inanıyoruz.

Bu inançla;ürün ve hizmetlerimizle memnuniyetinizi arttırmaya devam ediyoruz.

1958’de çıktığımız bu yolda ‘Ailem için en iyisi’ sloganı ile sevgiyle, yenilenerek yürüyoruz.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Çalışanları ve tüm paydaşlarıyla gelişen,

Sosyal sorumlulukla faydalı projelere katkı koyan,

Yeni nesillerin katılımıyla gençleşen,

Rahat, renkli, eğlenceli alışveriş deneyimi sunan,

Kıbrıs’ta alanında ilk akla gelen LİDER FİRMA OLMAK VİZYONUMUZDUR.